Grąžinimas ir Garantija

1. Prekių grąžinimo procedūra

1.1. Paruoškite siuntą, supakuokite Prekes ir užpildykite Prekės grąžinimo formą, kuri yra Internetinėje svetainėje „Grąžinimo forma“.

1.2. Būtinai įdėkite Prekę į originalią pakuotę/dėžę;

1.3. Pridėkite užpildytą Prekės grąžinimo lapą;

1.4. Ant užklijuotos pakuotės užklijuokite grąžinimo etiketę;

1.5. Tada Jums reikės perduoti siuntą siuntų priėmimo punkte ar siuntų grąžinimo dėžėje.

a) Prekės grąžinimo formos pildymas;

b) Prekės tvarkingas, sukomplektuotas, supakavimas;

c) Prekės išsiuntimas tokiu pačiu būdu kaip gavote.

1.6. Prieš tai nepamirškite mus informuoti elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai).

2. Prekių grąžinimo – keitimo teisės ir garantijos:

2.1. Vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, Pirkėjas, įsigijęs Prekių nuotoliniu būdu turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo jų įsigijimo grąžinti Prekes Pardavėjui.

2.2. Nusipirkę netinkamos kokybės Prekę, Pirkėjas turite teisę grąžinti tokią Prekę per 14 (keturiolika) dienų nuo jos pristatymo dienos. Tokiu atveju, netinkamos kokybės Prekė yra pakeičiama į tokią pačią tinkamos kokybės Prekę, į kitokią Prekę arba Pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai. 

2.3. Keičiant Prekę dėl jos netinkamumo, vienai Prekei galioja tik vienas keitimas. Jei manote, kad kita Prekė Jums gali netikti ir antrą kartą, prašome atlikti grąžinimą, o ne keitimą. Keičiant Prekę dėl netinkamos kokybės, Prekę galima keisti daugiau nei vieną kartą.

2.4. Gavę Prekes apžiūrėkite sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad spalva ar forma netinka, nenaudokite. Iš karto pasikeiskite, nes naudotos Prekės atgal  nepriimamos.

2.5. Grąžinama Prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją gavote (toje pačioje dežėje, su visais papildomais lipdukais, etiketėmis ir kt.).

2.6. Grąžinamos Prekės įpakavimas turi būti toks pats kaip gavote.

2.7. Kokybiškos Prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų nuostatose ir sąlygose nurodytą terminą ir tik tuo atveju, jei:

  • Prekė nebuvo naudojama;
  • Prekė nebuvo sugadinta;
  • Prekė nepraradus prekinės išvaizdos;
  • Prekė grąžinama originalioje pakuotėje;
  • nuo Prekės nebuvo nuimta originalios etiketės (jei tokios yra).

2.8. Jeigu Prekė ar Gaminys buvo gaminamas pagal Užsakymą ją (į) keičiant ir specialiai pritaikant Pirkėjo / Užsakovo poreikiams, jeigu buvo kuriamas naujas Gaminys - kokybiško Gaminio grąžinti negalima, tokie Gaminiai negrąžinami ir nekeičiami.

2.8.1. Pagal individualų Užsakymą pagaminti Gaminiai - negrąžinami.  (Pagal  CK 6.367 str. 4d. – Gaminiai, kurie buvo gaminami pagal Užsakovo individualų Užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikyti, yra negrąžinami). (Sužinokite daugiau: “Bendrosios Taisyklės VIII. ir XI. skyrius”).

2.8.2. Pirkėjas turi teisę prieš pirkdamas Prekę Internetinėje parduotuvėje, apžiūrėti ir įsitikinti jos tinkamumą atvykęs į Prekės buvimo vietą (žr. adresą “Kontaktai”).

2.8.3.Pardavėjas turi teisę atsisakyti suteikti 14 (keturiolikos) dienų Prekės grąžinimo be priežasties garantiją, jei Pirkėjui buvo suteikta galimybė apžiūrėti Prekės tinkamumą Pardavėjo Prekės buvimo vietoje. 

2.9. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas (siuntimas Lietuvos paštu + siuntos registravimas). Kuomet Prekė keičiama į kitą, išlaidos pasidalinamos (grąžindami Prekę mokate Jūs, o mes apmokame naujos Prekės išsiuntimą Jums).

2.10. Jeigu Prekė nekokybiška dėl Pardavėjo kaltės, Pirkėjas įsipareigoja kuo skubiau apie tai pranešti elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai) ir grąžinti Prekę.

2.10.1. Po Pardavėjo patikrinimo ir nustatymo Prekės defektus, nekokybiškos Prekės grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.

2.10.2 Pardavėjas per protingą, su Pirkėju suderintą terminą įsipareigoja pašalinti trūkumus, pakeisti Prekę arba grąžinti pinigus.

2.11. Pirkėjas atsakingas už saugų Prekės įpakavimą siuntimo metu. Grąžinamos Prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos.

2.12. Pardavėjas turi teisę negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol Prekės neperduotos Pardavėjui ir nėra Pardavėjo patikrintos dėl atitikimo  nustatyta tvarka (sužinokite daugiau: “Bendrosios Taisyklės”,  “VIII. skyrius”).

2.13. Jei grąžinama tik dalis Prekių, išlaidos už siuntimą nekompensuojamos.

2.14.  Prieš siųsdami Prekes atgal, prašome informuoti mus elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai), nurodydami savo Užsakymo numerį bei kokias Prekes norite keisti / grąžinti. (sužinokite daugiau: „Bendrosios Taisyklės”, “VIII. skyrius“).

2.15. Dovanų kuponai atgal nepriimami, jie gali būti keičiami į Prekes ir/ar paslaugas!

2.16. Akcijinės (išpardavimo) Prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos!

2.17. Garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai Prekė eksploatuojama netinkamai arba sugadinama dėl Užsakovo / Pirkėjo kaltės (sužinokite daugiau “Odinių gaminių priežiūra”). 


3. Kaip grąžinti Prekes į LP express siuntų savitarnos terminalą?

3.1. Supakuokite Prekes atgal į originalią siuntinio pakuotę (Jei naudojate dėžę, kurioje gavote Užsakytas Prekes, nuimkite seną siuntėjo etiketę ir priklijuokite naują. Kruopščiai užklijuokite pakuotę.);

3.2. Kartu su Prekėmis į pakuotę įdėkite grąžinimo lapą;

3.3. Kai viską supakuosite, prie pakuotės priklijuokite grąžinimo lipduką;

3.4. Priklausomai nuo terminalo ekrane matomo pagrindinio meniu, rinkite „Privatus klientas“ arba „Siųsti siuntą“- „Anksčiau užregistruota siunta“;

3.5. Nuskaitykite kodą nuo grąžinimo lipduko;

3.6. Automatiškai atsidarys LP express siuntų savitarnos terminalo spintelė;

3.1.7. Įdėkite grąžinamą siuntinį į spintelę ir uždarykite dureles.

LP express siuntų savitarnos terminalu siunčiamos ir grąžinamos pakuotės reikalavimai:  maksimaliausias dydis: (35 x 61 x 74,5 cm) ir svoris iki 20 kg. Sužinokite daugiau: https://manosiuntos.post.lt/home .

Dėmesio! Mes nepriimame siuntinių, už kuriuos reikia apmokėti jų pristatymo metu.


Garantija

1. Mūsų Parduotuvėje parduodamos Prekės yra visiškai naujos ir nenaudotos. Prekių gamintojai esame mes. Prekėms taikome 100 dienų aptarnavimo (taisymo) garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos. Norėdami ja pasinaudoti, Pirkėjas turi pateikti prašymą, kuriame nurodo priežastį (Prekės trūkumą), kartu su Prekės įsigijimo dokumentu. Nekokybiškos Prekės nuotraukas su defektais ir Užsakymo numeriu siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai).

2. Garantinės (iai) Prekės ar Gaminiai taisomos (i) nemokamai, jei atsiskleidžia Prekės ar Gamintojo defektai. Kiekvienos ˚ Prekės ar Gaminio neatitikties niuansai nustato priežastis dėl ko Prekė ar Gaminys prarado savo savybes ar išvaizdą.

3. 100 dienų gamintojo garantijos laikotarpis taikomas Prekių ar Gaminių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės. Už broką ir klaidas atsakome pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso įstatymo nuostatas: taisome broką, padengiame papildomas išlaidas. Jei taisymas nėra įmanomas, pakeičiame kitu analogišku Gaminiu arba grąžiname pinigus.

4. 100 dienų gamintojo garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai Prekė ar Gaminys eksploatuojamas nerūpestingai ir netinkamai arba sugadinamas dėl Pirkėjo kaltės, netyčia arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.). Kai Prekė ar Gaminys buvo naudojamas ne pagal paskirtį.

4.1. Natūralus Prekės ar Gaminio susidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu (nubrozdinimai, patamsėjimai nuo sąlyčio su rankomis, ištepimai)

4.2. Natūralios odos tekstūros atspalvio nevienodumai nelaikomi Prekės ar Gaminio kokybės trūkumu - kuo oda natūralesnė, t.y. mažiau šlifavimo, lakų bei dažų, tuo ji gali turėti daugiau randų žymių, nevienodos struktūros, bei spalvos nevienodumo, nes ji dažoma natūraliais dažais.

5. Informuojame, kad Gaminiai, kurie gaminami tik iš natūralios odos ir kailio, jei odos paviršius yra nedengtas specialiomis medžiagomis ir dervomis joje gali būti matomos tam tikros žymės ir nelygumai (vabzdžių įkandimai, maži randai, raukšlelės). Tai natūralus produktas ir jis atspindi gyvūno odos ypatybes. Tokie nelygumai ir žymės nėra laikomi natūralios odos trūkumais.

6. Norėdami išvengti nesusipratimų, siūlome Jums nusipirkę Prekę, atidžiai perskaityti jos eksploatavimo instrukciją (jei tokia yra), garantinių įsipareigojimų ir nemokamo aptarnavimo sąlygas bei Taisyklėse nustatytą tvarką (sužinokite daugiau: „Bendrosios Taisyklės“, “Odinių gaminių priežiūra”).

7. Visos (i) Prekės ar Gaminiai, kurios (ie) yra gaminamos (i) individualiai yra negrąžinamos (i) (Pagal CK 6.367 str. 4d. – Prekės ar Gaminiai, kurie buvo gaminamos (i) pagal Pirkėjo/Užsakovo individualų Užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos (i), yra negrąžinamos (i)). Jeigu Prekė ar Gaminys gaminama (as) pagal Užsakymą ją (į) keičiant ir specialiai pritaikant Pirkėjo/Užsakovo poreikiams, jeigu kuriama (as) nauja (as) Prekė ar Gaminys - kokybiškas (us)Prekes ar Gaminius grąžinti negalima.

8. Jei turite klausimų dėl garantinio aptarnavimo - taisymo, prašome rašyti elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai).