Pristatymo informacija

Prekių pristatymas vykdomas Užsakovo sąskaita per mūsų logistikos partnerius. Pristatymo Kaina priklauso nuo Prekės svorio, apimties, pasirinkto apmokėjimo ir pristatymo būdo bei atstumo iki gavėjo. Informuojame, kad pristatymo Kainos bei sąlygos gali keistis dėl logistikos partnerių nustatomos tvarkos ir pasikeitimų. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už Prekių pristatymo vėlavimą dėl logistikos partnerių kaltės. 


Užsakymo pristatymo - atsiėmimo būdai:

  1. Užsakymo atsiėmimas patiems Pardavėjo Dirbtuvėje;
  2. Užsakymo pristatymas į namus per Kurjerį;
  3. Užsakymo atsiėmimas LP express siuntų savitarnos terminale;
  4. Užsakymo atsiėmimas Lietuvos Paštas skyriuje.

Užsakymo pristatymo – atsiėmimo zonos:

  • Lietuva (į Kuršių Neriją taikomas papildomas pristatymo mokestis – 30 Eurų);
  • Europos šalys;
  • Kitos Šalys. (taikomi muito mokesčiai). Dėl Prekių pristatymo Kainos į Kitas šalis susisiekite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai).

1.1. Užsakymo atsiėmimas patiems Pardavėjo Dirbtuvėje (p.1., jei pasirinkote šį atsiėmimo būdą arba rezervavote Prekes)

1.1.1. Pirkinių Krepšelyje pažymėkite, atsiimsite Užsakymą Pardavėjo Dirbtuvėje.

1.1.2. Sulaukę patvirtinančios SMS žinutės ar skambučio, galėsime sutarti Jūsų atvykimo laiką dėl Užsakymo atsiėmimo.

1.1.3. Neapmokėjus už Prekes per 3 (tris) darbo dienas, Užsakymas bus atšauktas ir Prekės bus laikomos kaip neparduotos.

1.1.4. Po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įplaukos į mūsų sąskaitą patvirtimo arba, jei mokėsite grynaisiais pinigais atsiėmimo metu, Užsakymo atsiėmimo būdas mūsų Dirbtuvėje – vienas greičiausių ir patikimiausių, nes Prekes galite apžiūrėti vietoje ir įsitikinti, kad jos Jums tikrai tinka, taip galima išvengti Prekių grąžinimo atvejų ir sutaupyti Jūsų laiką.


2.1. Užsakymo pristatymas į namus per Kurjerį  (p. 2., jei pasirinkote šį pristatymo būdą)

2.1.1. Lietuvoje per Kurjerį Prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas, po pinigų įplaukos į mūsų sąskaitą. Akcijų bei išpardavimų metu, siuntų pristatymas gali vėluoti 1-2 darbo dienas ilgiau nei įprastai.

2.1.2. Populiarus pristatymo būdas, kai Prekes Jūsų nurodytu adresu pristato Kurjeris, prieš tai susisiekęs Jūsų nurodytu telefonu. Tiesiog Užsakote ir laukiate, kol Prekės Jums bus pristatytos iki pat durų. Kurjeris siuntas pristato darbo dienomis.

2.1.3. Atlikdami Užsakymą mūsų Parduotuvėje, pasirinkite pristatymą į namus per Kurjerį, taip pat galite pasirinkti ir apmokėjimą už Prekes pristatymo metu. Kurjeriui apmokėti galite grynaisiais pinigais arba banko kortele. Atsiskaitant grynaisiais pinigais ar kortele pristatymo metu taikomas Prekės išpirkos mokestis – 1.50 Eur.

2.1.4. Lietuvoje, Kurjerių preliminarūs Kainų tarifai iki Jūsų durų (Kainos gali keistis pagal siuntas pristatančias įmonių nustatytą tvarką).

iki 1 kg. 1 – 5 kg. 5 – 10 kg. 10 – 20 kg. Svoris
3,50 Eur. 4,00 Eur. 5,50 Eur. 6,50 Eur. Kaina 

2.1.5. Pristatymo dieną siuntos gavėjas privalo būti pasiekiamas, priešingu atveju siunta bus pristatoma kitą darbo dieną. Nepavykus siuntos pristatyti 3 (tris) kartus dėl gavėjo kaltės, Užsakymas bus atšauktas ir grąžintas Pardavėjui.

2.1.6. Atsiimant siuntą su savimi turėkite Užsakymo numerį bei Asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų Užsakymą atsiims kitas žmogus, teikdami Užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei Pirkėjas/Užsakovas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.


3.1. Užsakymo atsiėmimas LP express siuntų savitarnos terminale (p.3., jei pasirinkote šį pristatymo būdą)

3.1.1. Siuntos į LP express siuntų savitarnos terminalą pristatomos per 1-3 darbo dienas, po pinigų įplaukos į mūsų sąskaitą (Atkreipkite dėmesį į tai, kad pasirinkę siuntos pristatymo tiekėją, patikrinkite tiekėjo svetainėje ar nėra draudimų dėl Jūsų siuntos gabenimo). Dėl išaugusio terminalų užimtumo Vilniuje siuntų pristatymas gali trukti iki 7 darbo dienų.

3.1.2. Gali būti pasirinktas apmokėjimas už Prekes atsiėmimo metu LP express siuntų savitarnos terminale. LP express siuntų savitarnos  terminale už Prekes galėsite atsiskaityti tik Kredito ar Debeto Kortele. Taikomas Prekės išpirkos mokestis  – 1,50 Eur.

3.1.3. Šio būdo privalumas tas, kad po siuntos pristatymo į terminalą, ją galėsite pasiimti Jums patogiu metu, nes terminalai veikia 24 val. per parą visomis dienomis.

3.1.4. Iškart po siuntos pristatymo į terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute arba elektroniniu laišku.

3.1.5. Pranešime yra nurodomas terminalas, kuriame gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai.

3.1.6. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės.

3.1.7. Siuntą iš terminalo reikia atsiimti per terminą ne ilgesnį kaip 72 (septyniasdešimt dvi) valandos, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Maksimalus siuntos svoris 20 kg.

3.2. Siuntų Dydis ir Kainos LP express siuntų savitarnos terminale 

3.2.1. LP Express siuntų savitarnos terminalu Užsisakyti galima tik tas Prekes, kurios atitinka dydžio:

18,5 cm 61 cm 8 cm XS
35 cm 61 cm 8 cm S
35 cm 61 cm 17,5 cm M
35 cm 61 cm 36,5 cm L
35 cm 61 cm 74,5 cm XL

3.2.2. XS, S, M, XL – Siuntų standartinė Kaina – 2,00 Eur. 


4.1. Užsakymo atsiėmimas Lietuvos Paštas skyriuje (p.4., jei pasirinkote šį pristatymo būdą)

4.1.1. Lietuvos paštas siuntų pristatymo Kainos, svoris, matmenys bei siuntimo sąlygos:

4.1.2. Apmokant už  Prekes Lietuvos pašto skyriuje grynaisiais pinigais ar banko kortele atsiėmimo metu – taikomas Prekės išpirkos  mokestis -1,50 Eur.

4.1.7. Siuntinių Kainos Lietuvoje. (Siuntinys iki 10 kg. ir daugiau kaip 10 kg.) Vienas pašto siuntinys – iki 20 kg.

iki 1 kg. 1 – 5 kg. 5 – 10 kg. 10 – 20 kg. Svoris
2,50 Eur. 3,50 Eur. 5,00 Eur. 6,00 Eur. Kaina

4.1.8. Siunta bet kurį Lietuvos Paštą pasieks per 1-5 darbo dienas po pinigų įplaukos į mūsų sąskaitą. Siuntą iš Lietuvos Pašto skyriaus reikia atsiimti per 5 (penkias) darbo dienas nuo siuntos gavimo Lietuvos Pašte dienos. Apie pristatymą į Lietuvos Pašto skyrių informuojama popieriniu pranešimu į Jūsų pašto dėžutę arba SMS žinute.
4.1.9. Pardavėjo Prekės siunčiamos Lietuvoje ir už jos ribų, į šalis kurios nėra įtrauktos į karo zoną  ir nėra nustatytų apribojimų ar draudimų.

4.1.10Siuntinių Kainos į Europos šalis. (Siuntinys iki 10 kg. ir daugiau kaip 10 kg.) Vienas pašto siuntinys – iki 6 kg.

500 g. 1 – 2 kg. 2 – 3 kg. 3 – 4 kg. 5 – 6 kg.
5,00 Eur. 15,00 Eur. 28,00 Eur. 35,00 Eur. 40,00 Eur.

4.1.11. Siunčiant į Kitas valstybes, reikės mokėti papildomus muito. Kai kuriose valstybėse odai ir odos dirbiniams taikomas karantinas!

4.1.12. Užsakius Prekių siuntimą į Kitas šalis Prekių pristatymo Kainą informuosime individualiai elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai).

4.1.13. Už Lietuvos ribų siunta gali būti pristatoma per 7 - 21 darbo dieną. Dėl itin didelio Užsakymų kiekio šventiniu periodu bei vykstant išskirtinėms akcijoms pristatymas gali užtrukti 1-3 dienas ilgiau.


4.2. Lietuvos Paštas siuntų atsiėmimo sąlygos

4.2.1. Siuntas Lietuvos Pašte gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas Užsakymo informacijoje. Atsiimant Užsakymą, būtina su savimi turėti Asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (Asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

4.2.2. Jei Užsakėte daug Prekių, kaip pristatymo adresą galite pasirinkti Lietuvos Pašto siuntų atsiėmimo punktą, tačiau, kai kurios Prekės gali būti neįtraukti į vieną siuntą, tokios Prekės bus nurodytos.

4.2.3. Mums svarbu užtikrinti, kad Jūsų Užsakytos Prekės būtų pristatytos kuo greičiau. Jei Prekės nepristatomos per nustatytas darbo dienas, gali būti, kad Jūsų Užsakymas padalytas į dvi siuntas ir Prekės siunčiamos atskirai, tačiau mes garantuojame, kad visas turimas Prekes gausite.

4.2.4. Norėdami patikrinti Užsakymo pristatymo būseną, užeikite į pristatymo patvirtinimą, kurį gavote elektroniniu paštu. Kiekvienai Jūsų siuntai gausite pristatymo patvirtinimą su nuoroda siuntai sekti. Taigi, Jūs visada žinosite, kur yra Jūsų siunta ir kiek laiko užtruks, kol ji Jus pasieks  www.post.lt/.