Apmokėjimo informacija

Užsakymo apmokėjimo būdai:

1. Grynaisiais Pinigais, Užsakymo atsiėmimo metu:

  • Kurjeriui pristačius siuntą į namus (Prekės išpirkos mokestis – 3,50 Eur.);
  • Lietuvos paštas skyriuje (Prekės išpirkos mokestis – 3,50 Eur.);
  • Pardavėjo  Dirbtuvėje.

2. Debetine ar Kreditine Kortele, Užsakymo atsiėmimo metu:

  • Kurjeriui pristačius siuntą į namus (Prekės išpirkos mokestis – 3,50 Eur.);
  • Lietuvos paštas skyriuje (Prekės išpirkos mokestis – 3,50 Eur.);
  • LP express siuntų savitarnos terminale (Prekės išpirkos mokestis – 3,50 Eur.).

3. Banko Pavedimu, pagal išankstinę sąskaitą.

4. PayPal sistema, momentiniu atsiskaitymu, šiuo apmokėjimo būdu gali pasinaudoti užsienyje gyvenantys Pirkėjai.

 


1.1. Grynaisiais Pinigais, Užsakymo atsiėmimo metu, Kurjeriui pristačius siuntą į namus, Lietuvos paštas skyriuje arba Pardavėjo Dirbtuvėje

1.1.1. Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už Prekes – grynaisiais pinigais Užsakymo atsiėmimo metu. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, atsiskaitysite ne Užsakymo metu, bet Užsakymo pristatymo - atsiėmimo metu.

1.1.2. Užsakymą pristatęs Kurjeris arba siuntų atsiėmimo skyriuje Lietuvos pašto darbuotojas arba Pardavėjas išrašys Jums pinigų priėmimo kvitą. Sąskaitą – faktūrą pagal Jūsų pageidavimą atsiūsime elektroniniu paštu arba įdėsime kartu su Užsakymu. Apmokėjus Užsakymą grynaisiais pinigais taikomas Prekės išpirkos mokestis  – 3,50 Eur. (išskyrus Užsakymo atsiėmimą mūsų Dirbtuvėje).

1.1.3. Užsakymo pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų Užsakyme.

1.1.4.  Atsiimti Prekę galite gavę Pardavėjo arba Kurjerio pranešimą SMS žinute, telefono skambučiu ar elektroniniu paštu, kad Jūsų Prekė paruošta atsiimti.

1.1.5. Užsakytas ar rezervotas Prekes iš  Pardavėjo Dirbtuvės būtina atsiimti per 3 (tris) darbo dienas po Pardavėjo pranešimo.


2.1. Kreditine ar Debetine Kortele, Užsakymo atsiėmimo metu, Kurjeriui pristačius siuntą į namus, Lietuvos paštas skyriuje arba LP express siuntų savitarnos terminale

2.1.1. Galite apmokėti už Prekes banko kortele, siuntos atsiėmimo metu, Kurjeriui pristačius siuntą į namus, Lietuvos paštas skyriuje arba LP express siuntų savitarnos terminale. Kurjeris pristatęs siuntą į namus pateiks Jums banko kortelių skaitytuvą, Jūs lengvai galėsite nuskaityti savo banko kortelę ir atlikti pinigų pervedimo operaciją.

2.1.2. Siuntą pristatęs Kurjeris išduos Jums apmokėjimo įvykdymo kvitą, o sąskaitą – faktūrą pagal Jūsų pageidavimą atsiūsime elektroniniu paštu arba įdėsime kartu su Užsakymu. Apmokėjus banko kortele taikomas Prekės išpirkos mokestis  – 3,50 Eur. 


3.1. Banko Pavedimu pagal išankstinę sąskaitą

3.1.1. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų banko sąskaitą pervesti Užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje. Jums pasirinkus šį apmokėjimo būdą, mes elektroniniu paštu Jums atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui arba ją galėsite atsispausdinti iš savo Paskyros “Užsakymo informacija”.

3.1.2. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jūsų Užsakymo numerį (pvz.: 01818).

3.1.3. Kai visas Jūsų Užsakymas bus apmokėtas ir išsiųstas, sąskaitą – faktūrą gausite kartu su Prekėmis arba elektroniniu paštu.

3.1.4. Banko pavedimu gali apmokėti juridiniai ir fiziniai asmenys.

3.1.5. Jei pasirinksite apmokėjimo būdą išankstinį apmokėjimą, Jūsų apmokėjimo lauksime 3 (tris) darbo dienas nuo Užsakymo pateikimo. Jei per šį laikotarpį negausime pavedimo, Jūsų Užsakymas bus atšauktas. Negavę Jūsų apmokėjimo per nurodytą terminą, Užsakymą anuliuosime.

4.1. PayPal sistema, momentiniu atsiskaitymu

4.1.1. Apmokėti galite pateikus Užsakymą iš karto, jei esate PayPal klientas. Šiuo apmokėjimo būdu gali pasinaudoti užsienyje gyvenantys Pirkėjai.

4.1.2. Pinigų pervedimai naudojantis banku – ne visada pats patogiausias procesas, kainuojantis papildomą laiką ir išlaidas. „PayPal“ platforma dažnai leidžia visą atsiskaitymo procesą paversti kur kas paprastesniu ir greitesniu. PayPal Paskyros susikūrimas:

4.1.2.1. Norint susikurti „PayPal“ Paskyrą, būtina susieti savo kreditinę kortelę ir elektroninio pašto adresą, pagal kurį yra identifikuojamas vartotojas. Šios paslaugos veikimo modelis gana paprastas: pirkėjui norint atsiskaityti už tam tikrą Prekę, „PayPal“ nuskaito pinigus iš jo Paskyros, o jeigu joje pinigų nepakanka, tuomet iš registruotos kredito kortelės, ir perveda reikalingą sumą pardavėjui. Norimą sumą kitam „PayPal“ sąskaitos turėtojui galima pervesti ir tiesiog sistemoje nurodžius jo elektronino pašto adresą.

4.1.3. “PayPal privalumai:

4.1.3.1. „PayPal“ naudoja duomenų šifravimo ir kovos su sukčiavimu technologijas, kurios padeda apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją. Būtent dėl to, Pardavėjas, iš kurio įsigijote Prekę, nemato Jūsų banko ar kreditinių kortelių numerių, o tik „PayPal“ sąskaitos numerį. Pinigai pirkėjui nuskaitomi iš jo „PayPal“ sąskaitos arba su ja susietos kortelės;

4.1.3.2. naudodamiesi „PayPal“ paslaugomis pirkėjai taupo laiką, nes jiems nereikia vis iš naujo vesti savo banko duomenų, viskas jau išsaugota sistemoje;

4.1.3.3. pirkėjui mokėjimas „PayPal“ suteikia papildomo saugumo: jei Internetinėje  parduotuvėje Užsakytos Prekės jos pristatant dingsta, pristatytos neatitinka Pardavėjo aprašymo, o su Pardavėju susitarti dėl apmokėjimo grąžinimo nepavyksta, „PayPal“ Pirkėjo apsaugos Taisyklėse nurodyta galimybė susigrąžinti apmokėjimą ir siuntimo išlaidas tiesiai iš „PayPal“. Tokiu atveju pakanka įrodyti, kad Pardavėjas nustojo komunikuoti ar neatsiuntė Pirkėjui siuntos sekimo numerio;

4.1.3.4. „PayPal“ siūlo „iPhone“ ir „Android“ naudotojams išmaniąsias programėles, kuriose greitai ir patogiai galima siųsti ir priimti pinigus, apmokėti sąskaitas, patikrinti sąskaitos likučius ir pan.;

4.1.3.5. šioje sistemoje nėra jokių narystės ar sąskaitos prižiūrėjimo mokesčių;

4.1.3.6. iš vienos „PayPal“ Paskyros į kitą pinigai nukeliauja vos per kelias minutes.