Gamyba ir Siuvimas

Patikslinkite paiešką


Teikiame gamybos ir siuvimo paslaugas Vilniuje. Dirbame su natūralia, eco, dirbtine oda, natūraliais ir dirbtiniais audiniais bei žaliavomis.

Gaminame ir siuvame:

  • rankines, kuprines, dėklus, krepšius, aksesuarus;
  • apmušalus ir užvalkalus minkštiems baldams, kėdėms, automobiliams;
  • namų interjero dekoracijas;
  • čiužinius ir guolius augintiniams;
  • ir kita, priklausomai nuo Užsakovo pageidavimų ir mūsų galimybių.

Teikiame konsultacijas dėl Užsakovo projekto gamybos išlaidų paskaičiavimo ir jo įgyvendinimo galimybių.

Gamybos ir siuvimo paslaugų kaina prasideda nuo 18 Eurų už 1 (vieną) valandą (kaina gali keistis priklausomai nuo gaminio sudėtingumo ir gamybos laiko kaštų).  Preliminarią gamybos ir siuvimo darbų kainą paskaičiuojame pagal gautą iš Užsakovo brežinį, eskizą / nuotrauką ir darbų aprašymą. 

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1, taikomas 30 % avansinis apmokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už gamybos ir siuvimo paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Nedideli gaminių kiekiai gaminami per 5 - 20 darbo dienas, didesni kiekiai, individualūs, išskirtiniai gaminiai – derinami individualiai pagal susitarimą, atsižvelgiant į bendrą dirbtuvės Užsakymų užimtumą. Gaminant visiškai naują modelį, pagal Užsakovo / Pirkėjo pageidavimą, gamybos laikas ilgesnis dėl didesnių darbo laiko kaštų.

Reikalingas medžiagas (odą, audinius, furnitūrą, siūlus bei kitas žaliavas) Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Pagamintus pagal užsakymą gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Jei gamybai reikalinga speciali įranga / įrankiai / mechanizmai / kirtikliai, juos perka Užsakovas pagal tiekėjo nustatytas kainas ir perduoda Paslaugų Teikėjui / Gamintojui, baigus gamybos darbus speciali įranga priklauso Užsakovui. Paslaugų teikėjas neatsako už jų kokybę ir tech. būklę.

Gaminiams suteikiamas 100 dienų garantinis aptarnavimo (taisymo) laikotarpis.

Visi gaminiai, kurie yra gaminami individualiai yra negrąžinami. (Pagal CK 6.367 str. 4d. – Prekės / Gaminiai, kurie buvo gaminamos (i) pagal Užsakovo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos (i), yra negrąžinamos (i)) Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo Sutartis’.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.  

Atvykimą į mūsų dirbtuvę suderinkite telefonu ar elektroniniu paštu. Prie dirbtuvės durų yra įrengti durų skambučiai, paspaudę durų skambutį laukite kol atidarysime duris. Dirbtuvės duris laikome užrakintas, kadangi darbo proceso metu dirbtuvėje yra gamybinis triukšmas ir kiti veiksniai.

Dėl situacijos atkūrimo ir nustatymo, dirbtuvėje ir aplink ją yra įrengtos ir prijungtos prie apsaugos sistemų vaizdo ir garso kameros. Mes saugome vaizdo duomenis, kuriuos užfiksuoja mūsų vaizdo stebėjimo įranga, kuomet lankotės dirbtuvėje dėl paslaugų užsakymo pateikimo, konsultacijos, atsiimant Prekes / Gaminius. Sužinokite daugiau: “Privatumo Politika”.

Užsakovo ir Paslaugų teikėjo dokumentai užsakymui įvykdyti:
Sužinokite daugiau: Paslaugų Teikimo sutartis.