Galanterija

Galanterijos Gaminių Gamyba ir Siuvimas

Pagal Jūsų užsakymus  teikiame galanterijos gamybos ir siuvimo paslaugas. Gaminame ir siuvame, Iš natūralios, eco, dirbtinės odos, natūralių ir dirbtinių audinių, šiuos gaminius:

 • rankines (vyrams, moterims, vaikams);
 • kuprines (vyrams, moterims, vaikams);
 • krepšius (sportui, kelionėms, daigtams, apsipirkimui);
 • delnines;
 • kosmetines;
 • dėklus (įvairios paskirties);
 • aksesuarus (raktines, pakabukus ir kita).

Gamybos ir siuvimo paslaugų kaina prasideda nuo 18 Eurų už 1 (vieną) valandą (kaina gali keistis priklausomai nuo gaminio sudėtingumo ir gamybos laiko kaštų). Preliminarią gamybos ir siuvimo darbų kainą paskaičiuojame pagal gautą iš Užsakovo brežinį, eskizą /  nuotrauką ir darbų aprašymą.

Kai gaminys pradedamas gaminti nuo nulinio ciklo t.y. užsakius naujo individualaus modelio gamybą, Gamybos darbų kaina (priklauso nuo modelio kategorijos): minimali – 50 Eurų,  maksimali – 850 Eurų už pirmąjį ar vienetinį, individualios paskirties gaminį. Baigus darbus, darbų kaina perskaičiuojama pagal faktiškai konkrečiam darbui skirtas valandas. Individualaus / išskirtinio gaminio gamyba gali užtrukti iki 1 (vieno) mėnesio ir daugiau (darbų laikas priklauso nuo Užsakovo pateikto modelio pasirinkimo ir gamybos technologijos), todėl nurodyta maksimali kaina gali keistis.

Į pirmojo ir individualaus / vienetinio gaminio gamybos kainą įskaičiuota:

 • eskizas / brėžinys / modelio formavimas (derinimo laikas su Užsakovu: gamybos technologijos aptarimas, medžiagų ir aksesuarų parinkimas, žaliavų tiekimo klausimai ir kita);
 • lekalų gamyba (už kirtiklius, gilumines spaudes, klišės - pagal užsakymą Užsakovas atsiskaito su tiekėju atskirai);
 • modelio konstravimas, kirpimas, kirtimas, kraštų apdirbimas, montavimas, klijavimas, dažymas, siuvimas, apdaila ir kiti modeliui būdingi darbai. Sužinokite daugiau: “Gamybos Sprendimai.

Gamybos trukmė yra trumpesnė, kai Užsakovas renkasi modelį iš  „Parduotuvė“ ir “Galerija” su galimybe keisti šias detales:  

 • odos spalvą ir/ar tipą;
 • naudoti eco, dirbtinę odą, natūralius ir/ar dirbtinius audinius;
 • rankenų storį ir ilgį;
 • papildomas rankenas ar papildomas detales; 
 • keisti/įsiūti pamušalą,
 • vidinių kišenėlių formas ir skaičių;
 • perskyrimą gaminio viduje ir/ar atskirai segamus skyrius;
 • gaminio užsegimą; furnitūrą, su užtrauktuku ar be užtrauktuko;
 • gaminio išorines detales; 
 • gaminio dydį.

Informuojame, kad ne visi išvardinti pakeitimai įmanomi pateiktuose modeliuose.

Pasirinkę esmą modelį iš “Parduotuvė” ar “Galerija”, kai nereikia kurti naujo modelio varianto, preliminari gamybos darbų kaina:

 • rankinės – nuo 20 iki 90 Eurų;
 • kuprinės – nuo 20 iki 90 Eurų;
 • dėklo – nuo 2 iki 50 Eurų;
 • krepšio – nuo 5 iki 90 Eurų;
 • aksesuaro – nuo 1 iki 25 Eurai.

Į kainą neįskaičiuotos medžiagos. Gamybos kaina priklauso nuo pasirinkto modelio sudėtingumo, dydžio ir darbo laiko kaštų. Kainas galima koreguoti esant didesniam užsakymo kiekiui.

Nedideli gaminių kiekiai gaminami per 5 – 20 darbo dienas, didesni kiekiai, individualūs, išskirtiniai gaminiai – derinami individualiai pagal susitarimą, atsižvelgiant į bendrą dirbtuvės užsakymų užimtumą. Gaminant visiškai naują modelį pagal Užsakovo / Pirkėjo pageidavimą gamybos laikas ilgesnis dėl didesnių darbo laiko kaštų.

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1, taikomas 30 % avansinis apmokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už gamybos ir siuvimo paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas (odą, medžiagas, kitas žaliavas, ir jei reikia spec. įrangą)  Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Pagamintus pagal užsakymą gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Jei užsakyto gaminio gamybai reikalinga speciali įranga / įrankiai / mechanizmai / kirtikliai, juos užsako ir  perka Užsakovas pagal tiekėjo nustatytas kainas ir perduoda Paslaugų Teikėjui, baigus gamybos darbus visa speciali įranga priklauso Užsakovui. Paslaugų teikėjas neatsako už jų kokybę ir tech. būklę.

Gaminiai, kurie gaminami tik iš natūralios odos ar kailio,  jei odos paviršius yra nedengtas specialiomis medžiagomis ir dervomis joje gali būti matomos tam tikros žymės ir nelygumai (vabzdžių įkandimai, maži randai, raukšlelės). Tai natūralus produktas ir jis atspindi gyvūno odos ypatybes. Tokie nelygumai ir žymės nėra laikomi natūralios odos trūkumais.

Gaminiams suteikiamas 100 dienų garantinis aptarnavimo (taisymo) laikotarpis.

Visi gaminiai, kurie yra gaminami individualiai yra negrąžinami. (Pagal CK 6.367 str. 4d. – gaminiai, kurie buvo gaminami pagal Užsakovo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikyti, yra negrąžinami) Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo Sutartis”.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroninu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.  

Užsakovo ir Paslaugų teikėjo dokumentai užsakymui įvykdyti:
Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo Sutartis”.


Gamybos Sprendimai

Odinių gaminių gamybos procesas

I. Odos parinkimas. Odinių gaminių gamybos darbams pradėti, iš tiekėjų yra gaunama oda, kuri jau yra apdorota ir paruošta gamybai. Išrauginta bei nulakuota oda yra atspari aplinkos poveikiui, todėl su ja yra lengva dirbti. Oda bei lako storis yra parenkamas pagal gaminio modelio prototipą. Lakuotos odos gaminį yra lengviau valyti, prie jos mažiau kimba purvai, tačiau tokį gaminį reikia labiau saugoti nuo raukšlių, todėl prieš pasirenkant odos rūšį yra įvertinami visi jos aspektai. 

II. Planavimas. Parinkus odą yra kuriami brėžiniai vadovaujantis trimis pagrindiniais kriterijais: originalumas, patogumas ir stilius. Originalumas atspindi ir perteikia prekinio ženklo išskirtinumą ir idėjas, patogumas – gaminio praktiškumą kasdieniam naudojimui, o stilius visuomet įkūnija gaminio dizainą bei kuriamą įvaizdį. Projektavimo stadijoje yra suformuojami gaminio kūrimo uždaviniai ir iškeliami klausimai, tokie kaip: 

2.1. Kokioms progoms gaminys bus skirtas? Ar tai bus kasdienis rankinis krepšys, ar vakarinis, ar skirtas specialioms progoms?

2.2. Koks turėtų būti gaminio praktiškumo lygis? Ar gaminyje bus galima sutalpinti aksesuarus, piniginę, kvepalus, papuošalus ir kitus daiktus, ar tik kažkurią iš šių daiktų kategorijų? Ar reikės atskiro skyrelio pvz. kosmetikai ir pan.? 

2.3. Prie kokių drabužių gaminys dėvės? Vakarinių suknelių? Oficialaus kostiumėlio? Prie laisvalaikio stiliaus drabužių? Kurdami odinių gaminių dizainą prekiniai ženklai taip pat kuria ir įvaizdį. 

2.4. Kokie bus gaminio išskirtiniai akcentai? Ką gaminys turės tokio, ko neturi kiti odiniai gaminiai? Dažniausiais gaminių akcentais tampa tam tikri metaliniai elementai, tokie kaip užtrauktukai, segės, papuošimai, grandinėlės, išskirtinės ir akį traukiančios sagtys ar pan. 

III. Brėžinys. Bet kokio odinio gaminio gamyba yra neįsivaizduojama be eskizo. Tai yra tarsi projektas statant namą. Eskizas yra esminė viso darbo dalis, tad nuo jo priklauso turimos idėjos išpildymas. Pirmiausia yra sukuriamas odinio gaminio dizainas, kuris yra atvaizduojamas ant eskizo. 

IV. Lekalas, kirtiklis. Esant gaminio eskizui yra pradedamas kurti lekalas. Tai yra speciali plokštelė siuvinio kraštų žymėjimui ir tikrinimui. Naudojantis lekalu idėja yra perkeliama ant brėžinio, o vėliau virsta ir į odos karpymą bei pjaustymą. Kuriant lekalą milimetro tikslumu atskirai yra atvaizduojama kiekviena gaminio detalė. 

V. Pjaustymas, kirtimas. Turint lekalą yra pradedamos ruošti gaminio odos iškarpos. Šiame etape yra ypatingai reikalingas tikslumas ir  kruopštumas. Menkiausia klaida gali iššaukti gaminio defektus arba papildomos medžiagos sunaudojimą, todėl svarbu vengti atraižų, atpažinti odos nelygumus ir defektus. 

VI. Siuvimas. Siuvimas yra stadija, kuomet preciziškai supjaustytos odos iškarpos yra susiuvamos tarpusavyje išgaunant pirminį gaminio pavidalą. Atskiros gaminio dalys lygiais dygsniais yra siuvamos rankomis, o simetriškos dalys – siuvimo mašina. Čia taip pat yra reikalingas išskirtinis atidumas ir dėmesys. Kitaip nei kitos medžiagos, oda yra negailestinga siuvimo netikslumams, todėl ne vietoje pradurta skylė gali negrįžtamai sugadinti medžiagą ir padidinti gamybos kaštus. 

VII. Apdaila, paviršiaus valymas. Apdaila yra paskutinis gaminio gamybos žingsnis, kuriame yra sudedami akcentai, suteikiantys gaminiui šarmo ir išskirtinio žavesio. Akcentai būna gerai apgalvoti ir priderinti prie bendro gaminio įvaizdžio. Jų parinkimui yra skiriama daug laiko ir dėmesio, kadangi tai gaminiui suteikia daugiausiai išskirtinių bruožų. Paskutiniame žingsnyje gaminys  impregnuojamas. Specialūs odos impregnantai ir losjonai sukuria gaminiui apsauginį sluoksnį nuo smulkių įbrėžimų ir aplinkos poveikio bei suteikia žvilgesio. 

Odinių gaminių gamybos procesai yra pakankamai sudėtingi ir kainuojantys daug laiko, kadangi praktiškai viskas yra atliekama rankų darbo pagalba.

Kviečiame apsilankyti mūsų Internetinėje parduotuvėje odinys.lt apžiūrėti ir išsirinkti jau pagamintus gaminius.