Namams

Minkštų Baldų Apmušalų ir Namų Interjero Dekoracijų Siuvimas 

 

Siuvame bei atnaujimame minkštų baldų, krėslų, kėdžių, biuro įrangos apmušalus ir užvalkalus. Taip pat siuvame: čiužinius, sėdmaišius, pufus, dekoratyvines pagalves ir kita.

Dėl ribotos vietos dirbtuvėje, didelių gabaritų senų baldų  atnaujinimui nepriimame. Siuvame ir persiuvame tik apmušalus bei užvalkalus. Jums tereikia tik nuimti senus apmušalus ir atvežti mums. Mes patys išardysime ir persiūsime į naujus tokio pačio modelio ir dydžio kaip buvo. Atliekame tik siuvimo darbus.

Vienos sėdimos vietos apmušalo (sėdynė su atlošalu) darbų – Siuvimo kaina prasideda nuo 60 iki 150 Eurų (Kaina priklauso nuo sudėtingumo ir darbo laiko). Preliminarią siuvimo darbų kainą paskaičiuojame pagal gautą iš Užsakovo nuotrauką ir darbų aprašymą.

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1, taikomas 30 % avansinis apmokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už siuvimo paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas (odą, gobeleną, siūlus, kitas žaliavas) Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Pagamintus pagal užsakymą gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.

Užsakovo ir Paslaugų teikėjo dokumentai užsakymui įvykdyti:
Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo sutartis”.