Transportui

Automobilių Sėdynių Apmušalų Siuvimas 

 

 

Prieš / Po

Siuvame ir atnaujiname automobilių, mikroautobusų, autobusų salonų sėdynių apmušalus, užvalkalus, sėdynių pagalvėles ir kita.

Pagal senus sudėvėtus ar suplyšusius sėdynių apmušalus persiuvame į naujus. Jums tereikia tik nuimti automobilio sėdynių apmušalus ir atvežti mums, mes išardysime patys. Deja, dėl vietos trūkumo dirbtuvėje sėdynių nepriimame.

Vienos sėdimos vietos apmušalų (sėdynė su atlošalu) darbų – siuvimo kaina prasideda nuo 60 iki 150 Eurų (Kaina priklauso nuo sudėtingumo ir darbo laiko kaštų). Preliminarią taisymo darbų kainą paskaičiuojame pagal gautą iš Užsakovo nuotrauką ir darbų aprašymą.

Pasirašius Paslaugų (darbų) Užsakymą Nr.1, taikomas 30 % avansinis apmokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už gamybos ir siuvimo paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas (odą, medžiagas, siūlus, kitas žaliavas) Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Pagamintus pagal užsakymą gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.

Užsakovo ir Paslaugų teikėjo dokumentai užsakymui įvykdyti:
Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo Sutartis”.