Konsultacija

 

Teikiame konsultacijas dėl:

  • preliminarios sąmatos sudarymo ir Užsakovo projekto atlikimo galimybių;
  • kiti klausimai susiję su Užsakovo projektais.

Atsižvelgiant į dirbtuvės užimtumą ir mūsų galimybes, jei būtina, vykstame pas Užsakovą tik Vilniaus miesto ribose.

Bendraujant su Klientais pastebėjome, kad dažniausia Klientai domisi kainomis ir informacija neužsakant jokių paslaugų. Gamybos ir siuvimo darbų planavimas, gaminio kūrybos procesai, gamybos technologijų parinkimas bei paieškos komplektuojant, parenkant medžiagas ir pan., užima daug laiko. Informacijai pateikti, nustatėme konsultacijos mokestį, kuris kompensuos mums tokių darbų laiko kaštus.

Užsakęs konsultacijos paslaugą Užsakovas, iš anksto, sumoka  – 50 Eurų grynaisiais pinigais arba perveda minėtą sumą į mūsų banko sąskaitą. Mes, įvertinę darbų apimtis ir sudarę preliminarią darbų sąmatą bei, visą dominančią informaciją, pateikiame Užsakovui. Tokiu atveju, Užsakovas nėra įpareigotas Užsakyti mūsų gamybos, siuvimo ar kitas paslaugas, o mes neprarandame laiko skirto jo dominančiai informacijai pateikti.

Užsakovui, kuris pateikęs Paslaugų (darbų) Užsakymą Nr.1. Forma: “Paslaugų (darbų) Užsakymas Nr. 1” bei apmokėjęs avansą  – konsultacija nemokama. Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo sutartis”.

Užsakymo pateikimą dėl konsultacijos siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.