Paslaugos

Patikslinkite paiešką


Senų gerų daigtų atnaujinimas  – “Geriau negu naujas” 

Atliekame mūsų gaminių taisymo, priežiūros ir garantinio aptarnavimo paslaugas Vilniuje. Dirbame su natūralia, eco, dirbtine oda, natūraliais ir dirbtiniais audiniais bei siūlome:

  1. aksesuarų keitimą ir tvirtinimą;
  2. siuvimą rankomis;
  3. odos ir audinio krašto apsiuvimą;
  4. taisymo ir garantines aptarnavimo paslaugas.

Darbai, kurie nepaminėti derinami individualiai.

Informacija apie gaminių priežiūrą. Sužinokite daugiau:

Taisymo paslaugų kaina prasideda nuo 18 Eurų už 1 (vieną) valandą (kaina gali keistis priklausomai nuo gaminio taisymo sudėtingumo ir darbo laiko kaštų). Preliminarią taisymo darbų kainą paskaičiuosime pagal gautą iš Užsakovo nuotrauką ir darbų aprašymą.

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1 Forma: “Paslaugų (darbų) Užsakymas Nr. 1”, taikomas 30 % avansinis mokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už taisymo paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Po darbų atlikimo gaminiai nesiunčiami, Užsakovas atsiima pats.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.

Užsakovo ir Paslaugų teikėjo dokumentai užsakymui įvykdyti:
Sužinokite daugiau: “Paslaugų Teikimo Sutartis”.


Odinių Gaminių Priežiūra

Bet koks odinis gaminys gali plyšti jei jame nešiojate aštrius daiktus arba kur nors netyčia užkabinate per siūlę. Siūlė gali neatlaikyti ir plyšti todėl pateiksime keletą patarimų, kaip prižiūrėti galanterijos gaminius. 

Ką daryti, kad odinis gaminys tarnautų ilgiau?

  • Nusipirkus gaminį, pirmiausia impregnuokite. Impregnavimas yra odos apsauga ir ilgaamžiškumo užtikrinimas. Rekomenduojame išbandyti impregnantą papurškus jį ant vidinės gaminio pusės (pvz. kišenės). Leisti išdžiūti ir apžiūrėti, ar neliko dėmių. Jei impregnantas tinkamas, patariama naują gaminį purkšti kelis kartus, kiekvieną kartą leidžiant visiškai išdžiūti.
  • Senus ir padėvėtus gaminius rekomenduojame impregnuoti kartą per mėnesį. Tokiu būdu gaminys apsaugomas nuo įvairių aplinkos veiksnių.
  • Impregnantų yra didelė pasiūla, kremo, tepalo, purškalo pavidalu. Kokią priemonę naudoti reikia atsižvelgti į odos rūšį (lakuota, versta, lygi, roplių oda ir kt.).
  • Odinį gaminį laikykite sausoje patalpoje. Jei oda perdžius, gali pradėti trūkinėti ir prarasti savo pradinę išvaizdą.
  • Nepurkškite kvepalų, plaukų lako ar kitų cheminių priemonių šalia odinio gaminio. Dėmės gali negrąžinamai sugadinti gaminio odą.
  • Sušlapus odiniam gaminiui nenaudokite džiovintuvo. Leiskite jam išdžiūti natūraliai.
  • Dulkes ar nešvarumus valykite su švelnia kempinėle. Natūrali oda nemėgsta šiurkščių valymo priemonių.
  • Saugokite gaminį nuo tiesioginių saulės spindulių, nes dažyta oda turi savybę blukti.
  • Palikus ilgesniam laikui spintoje, įdėkite gaminį į jam skirtą medvilninį maišą.
  • Nepalikite nešvarumų ant gaminio. Jie gali įsigerti ir vėliau sunkiai išsivalyti.
  • Norint išgauti žvilgesio, pavalykite gaminį glicerinu.
  • Nelaikykite gaminio viduje aštrių daiktų, tai gali sugadinti Jūsų odinį gaminį ne tik iš vidaus, bet ir išoriškai.
  • Raktus ir kitus smulkius prietaisus laikykite specialiame dėkle.
  • Tam, kad nesuplyštų rankenos ar neiširtų siūlės, nenešiokite sunkių daiktų.
  • Nelieskite gaminio, jei ką tik pasitepėte rankas kremu. Leiskite rankoms pilnai išdžiūti/įsigerti.
  • Laikantis visų įmanomų odinių gaminių priežiūros bei dėvėjimo taisyklių, yra įmanoma, kad Jūsų gaminys tarnaus tiek ilgai, kiek jūs norėsite jį nešioti. Nepaisant aukščiau išvardintų patarimų, odiniai gaminiai natūraliai greičiau nusidėvės fiziškai ir taps neatsparūs įvairiems išorės veiksniams.
  • Natūralus gaminio susidėvėjimas ar jos savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu (nubrozdinimai, patamsėjimai nuo sąlyčio su rankomis, ištepimai).
  • Natūralios odos tekstūros atspalvio nevienodumai nelaikomi Prekės ar Gaminio kokybės trūkumu, kuo oda natūralesnė, t. y. mažiau šlifuota, lako bei dažų, tuo ji gali turėti daugiau randų žymių, nevienodos struktūros, bei spalvos nevienodumo, nes oda dažoma natūraliais dažais.
  • Lankstomose vietose laku padengta oda raukšlėjasi, minkštėja, tempiama išsitempia.
  • Negalima naudoti agresyvių – rūgštinių ar turinčių didelį kiekį chloro valiklių, kurių sudėtyje yra stiprių cheminių ar naftos produktų, skiediklių (pvz.acetono, skiediklio, white spirito ir pan.).
  • Mes patariame visus galanterijos gaminius valyti tik tam skirtomis priemonėmis arba ūkiniu muilu su vandeniu arba drėgna švelnia servėtėle.
  • Iš natūralios, eko, dirbtinės odos neįmanoma išvalyti rašiklio žymių, dažančios džinsinės medžiagos, todėl būkite itin atidūs. Rašiklius laikykite specialiuose dėklose.
  • Tamsi oda sudrėkusi ar dėl stiprios trinties gali perleisti į kitą šviesesnį paviršių dažus.

Keletas patarimų, ką daryti suplyšus rankinei ar kuprinei?

Kokybiškai pasiūta ir gerai prižiūrima rankinė ar kuprinė gali suplyšti esant netinkamam mechaninam poveikiui. Padėvėta bei sutaisyta  rankinė ar kuprinė gali atrodyti puikiai ir moderniai. Jei sugedo užtrauktukas ar nuplyšo rankena, dėl jų taisymo ar detalių pakeitimo kreipkitės į galanterijos taisymo meistrą, kuris pasirūpins kokybišku Jūsų rankinės ar kuprinės sutvarkymu.

Suplyšusį pamušalą galima susiūti patiems naudojant įprastus siuvimo reikmenis. Svarbiausia atitaikyti siūlų spalvą, nenaudoti storų siūlų ir būti itin atidiems. Taip pat venkite netikslingų odos pradūrimų, kadangi jų užtaisyti bus neįmanoma odoje liks skylutė. Jei rankinėje ar kuprinėje yra metalinių detalių ir jos susidėvėjo, rekomenduojame kreiptis į galanterijos taisymo meistrą, kadangi jų ardymas įprastai būna komplikuotas.

Jei iširo rankinės ar kuprinės siūlė ar įplyšo oda, tik galanterijos taisymo meistras turi visus reikiamus įrankius ir gali kokybiškai atlikti sudėtingesnius siuvimo – taisymo darbus.

Siūlome rūpintis savo mėgstamos rankinės ar kuprinės oda taip, kaip savo!


Tekstilės Gaminių Priežiūra

Dekoratyvinių pagalvėlių priežiūra:  

  • Dekoratyvines pagalvėles reikia reguliariai purtyti;
  • Plauti skalbimo mašinoje nerekomenduojame, kadangi jos pagamintos naudojant skirtingas medžiagų rūšis;
  • Dekoratyvinės pagalvėlės, kurių užpildas neišimamas: pagalvėlių užpildas susideda iš silikoninių granulių ir poliesterio, šios medžiagos nuo karščio gali susitraukti ir suformuoti vientisą masę, kuri pakeis formą ir nebus puri;
  • Dekoratyvines pagalvėles rekomenduojame valyti sausu valymo būdu, tuomet jų spalva ir forma nepakis bei visada atrodys kaip nauja;
  • Dekoratyvinių pagalvėlių, kurių užpildas išimamas, viršutinę jų dalį , užvalkalus, galima plauti skabimo mašinoje, žemos temperatūros režime;
  • Dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus lyginti galima tik žemos temperatūros režime.

Patarimas: jei Dekoratyvinės pagalvėlės užpildas formuojasi į gumulą, siūlome išimti užpildą, iškedenti rankomis ir įdėti atgal.

Minkštų baldų, kėdžių, fotelių, auto transporto sėdynių užvalkalus, patiesalus, užklotus, sėdynių pagalvėles ir pan. rekomenduojame valyti sausu valymo būdu. Skalbti skalbimo mašinoje nerekomenduojame, nes dėl gobeleno savybių, jie gali susitraukti ir pakeisti spalvą arba apsivelti.