Taisymas ir Garantinis Aptarnavimas

 

Taisymo ir garantinio aptarnavimo paslaugos.

Keitimas:

  • užtrauktukų;
  • pamušalo.

Taisymas:

  • trumpinimas / ilginimas;
  • platinimas / siaurinimas;
  • lopymas;
  • klijavimas;
  • ardymas / išmontavimas;
  • garantinis aptarnavimas.

Darbai, kurie nepaminėti derinami individualiai.

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1. Forma: “Paslaugų (darbų) Užsakymas Nr. 1”, taikomas 30 % avansinis apmokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas (užtrauktukus, audinius, klijus, ir kitas žaliavas) Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Po darbų atlikimo gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Garantinis aptarnavimas 

Kokybės garantija suteikiama visoms mūsų Prekėms / Gaminiams. Ši garantija dar vadinama teisine arba gamyklinė garantija. Jos galiojimo laikotarpis yra nurodytas Prekės aprašyme, Prekės sąskaita – faktūra atitinka garantinį taloną.

Jei Prekės broką ar defektus pamatėte po perdavimo – priėmimo dokumento pasirašymo, negalime prisiimti atsakomybės už tai, kad Prekė ar pakuotė pažeista, netinkamos komplektacijos. Tokiu atveju kokybės garantija bus teikiama tik esant gamykliniam brokui.

Prekės taisymo trukmė priklauso nuo Prekės remonto darbų apimties ir gamintojo garantinio užimtumo. Paprastai tai trunka 3-4 savaites. Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 dienų nuo Prekės perdavimo arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką. 

Garantinės (iai) Prekės / Gaminiai taisomos (i) nemokamai, jei atsiskleidžia Prekės / Gamintojo defektai. Kiekvienos ˚ Prekės / Gaminio neatitikties niuansai nustato priežastis dėl ko Prekė / Gaminys prarado savo savybes ar išvaizdą.

100 dienų gamintojo garantijos laikotarpis taikomas Prekių / Gaminių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės. Už broką ir klaidas atsakome pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso įstatymo nuostatas: taisome broką, padengiame papildomas išlaidas. Jei taisymas nėra įmanomas, pakeičiame kitu analogišku Gaminiu arba grąžiname pinigus.

100 dienų gamintojo garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai Prekė / Gaminys eksploatuojamas nerūpestingai ir netinkamai arba sugadinamas dėl Pirkėjo kaltės, netyčia arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.). Kai Prekė / Gaminys buvo naudojamas ne pagal paskirtį.

Jeigu Prekės kokybės trūkumus yra įmanoma pašalinti, galite kreiptis į mūsų dirbtuvę defekto ar gedimo pašalinimui. Jei norite sutaupyti laiko, rekomenduojame Prekę pristatyti tiesiai į Pardavėjo dirbtuvę. Prekės siuntimo atveju, prašome tinkamai supakuoti Prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei Prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.