Siuvimas Rankomis

 

Siuvimas rankomis paslauga kai, dėl siuvimo mašinos kojelės padėties ir kitų priežasčių, kokybiškai susiūti siuvimo mašina tiesiog neįmanoma. Siuvant siuvimo mašina minkštą odą ant jos paviršiaus gali likti kojelės prispaudimo ir metalinių dantukų transportavimo žymė. Galanterijos gaminius siuvant siuvimo mašina nevisada įmanoma kokybiškai atlikti gaminio užbaigimą, geriausias būdas, tai padaryti - siūti rankomis.

Siuvimas rankomis taip pat taikomas minkštų baldų gamyboje bei jų taisyme. Kai dėl smulkaus taisymo negalima nuimti originalaus apmušalo arba, kai apmušalo aptraukimo užbaigimą būtina atlikti ant gaminio (karkaso) pagrindo. Šis darbas reikalauja daug dėmesio, kruopštumo bei laiko.

Siuvimo rankomis darbų kaina prasideda nuo 25 Eurų už 1 (vieną) valandą. Galutinė darbų kaina perskaičiuojama baigus darbus ir susumavus atlikto darbo laiką.

Pasirašius Paslaugų (darbų) užsakymą Nr.1. Forma: “Paslaugų (darbų) Užsakymas Nr. 1”, taikomas 30 % avansinis mokėjimas, kuris mokamas prieš pradedant darbus. Apmokėjimas už Paslaugas gali būti grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Reikalingas medžiagas (siūlus ir kita) Užsakovas perka ir pristato sutartu laiku. Po darbų atlikimo gaminius nesiunčiame, Užsakovas atsiima pats.

Užsakymo pateikimą siųskite elektroniniu paštu (Žr. Kontaktai). Telefonu ne visada galime atsiliepti dėl šių priežasčių: gamybinio proceso metu, kai negalime nutraukti darbo eigos, kai bendraujame su Pirkėju / Užsakovu ir dėl galimų ryšio sutrikimų.